Pizza BossiPizza Bossi - rozvoz zdarma

Pizza s tradicí od 2005

Objednávejte denně od 10:00 do 22:45
377 222 522 774 532 285

Možnost platby

U nás jako všude jinde je samozřejmostí platit hotovostí a stravenkami při převzetí objednávky. Naší hlavní myšlenkou je překročit očekávání našich zákazníků, a proto jsme si pro Vás připravili možnost online platby kartou v okamžiku objednání.

Stravenky

Rozvoz

Vaši objednávku vám v Plzni zdarma přivezeme zpravidla do 60 minut od objednání. Oblast bezplatného rozvozu najdete zde.

Objednávku do kolí Plzně mimo oblast bezplatného rozvozu prosím konzultujte telefonicky s naším operátorem. Doručení může být zpoplatněno podle vzdálenosti.

Věrnostní program

Pizza menu

Od 1.1.2019 jsme si pro Vás připravili nový věrnostní program s názvem Pizza menu. Objednejte telefonicky nebo online na našem webu pizzabossi.cz a získávejte slevové kódy na Vaše objednávky. Za každých 5 kódů získáváte možnost objednat na našich webových stránkách Pizza menu za skvělou cenu!

Bonusové kódy získáte při objednání pokrmů:

Registrujte se a sbírejte své kódy na svůj účet bez dalších starostí. Věrnostní kódy jsou vytištěné na účtenkách, ale posíláme je také do mailu a nebo po registraci se Vám automaticky načítají na Váš profil. :-)

Po nasbírání pěti kódů je stačí nahrát (pokud máte vytvořený profil), zkopírovat z emailu nebo opsat z účtenky a můžete na plno čerpat výhody Pizza menu programu.

Pizza menu obsahuje pizzu 35cm (velikost L) + Coca-Cola 0,3 nebo vyjímečná zmrzlina Haagen Dazs 100ml nebo Tiramisu a to za neskutečně nízkou cenu!

 

3+1 program

Dopřejte si tři jakékoli pizzy a čtvrtou, tu nejlevnější dostanete od nás grátis! :-)